Anasayfa / Saray Bosna Hakkında / Saraybosna’da Otel ve Ev Fiyatları

Saraybosna’da Otel ve Ev Fiyatları

Saraybosna’da Ev ve Otel Fiyatları

Saraybosna gerek eğitim ve gerekse normal geziler için, Türklerin en fazla ziyaret ettiği ülkeler arasında yer almaktadır. Osmanlı döneminin izlerini taşıyan Saraybosna’da ev ve otel fiyatları hakkında, sizler için bir araştırma yaptık.

Saraybosna’da ev ve otel fiyatları kıyaslaması yapmak, kişinin kalmak istediği ortamın tercihine kalmış bir durumdur. Her ne kadar fiyatlar ev tutmanın daha uygun koşullar sağladığını gösterse de, birkaç günlük ziyaretler için cazip seçenek oteller olabilmektedir. Ya da günlük kiralık evler, birkaç günlük ziyaretler için idealdir. Ev ve otel fiyatları hakkında ayrı bilgiler vererek, kararı sizlere bırakmak en doğrusu olacaktır.

Saraybosna Otel Fiyatları

Hotel President Sarajevo

Otelin günlük konaklama fiyatı, kahvaltı ve vergiler dahil olmak üzere 682 TL’dir. Saraybosna merkeze 250 metre uzaklıkta bulunan otel, çift kişilik ve iki yataklı olarak verilmektedir.

Ada Hotel

Merkeze 300 metre uzaklıkta bulunan Ada Hotel’e, kredi kartı olmadan rezervasyon yapılamamaktadır. Kahvaltı dahil fiyatı 300 TL olup, oda çift kişiliktir.

Hotel Hills Sarajevo Congress and Thermal Spa Resort

Çift kişilik balkonlu oda, kahvaltı ve vergiler dahil 625 TL civarında kiralanmaktadır.

Hostel Pigeon Square

Ortak banyolu konaklama merkezlerinden birisi olan yer, geceliği 165 TL’dir.

Saraybosna otel fiyatları açısından, yüksek bir çizgide hizmet vermektedir. Dünyanın her yerinde olduğu gibi normal olarak otel kalitesi ve sundukları detaylı hizmetler, fiyatlar için önemli etkiler doğurmaktadır. Verdiğimiz birkaç örneğe baktığımızda, zaruret yoksa günübirlik evler kiralamak ya da biraz daha uzun süreli misafirliklerde ev tutmak, daha mantıklı gelmektedir.

Saraybosna Ev Kirası Fiyatları

Saraybosna ev kiraları ise, yaklaşık olarak 2 kişinin kalacağı bir ev için ortalama 450 TL civarındadır. Ev için fatura masrafları ve diğer masraflarda düşünüldüğünde bu fiyat, 700 TL’yi bulabilmektedir.

Şehirdeki yaşam standartları ve masraflar İstanbul ile kıyaslandığında, Saraybosna’nın %20 ile %50 arasında ucuz olduğunu çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Saraybosna ev kirası fiyatları, evde kaç kişinin kalacağına göre özel olarak belirlenmektedir.

Hakkında Bosna

Bunu Da Dene

saraybosna gezilecek yerler

Saraybosna Gezilecek Yerler

Saraybosna gezilecek yerler denildiğinde öncelikle Bosna Hersek’i tanımak gerekir. Bosna Hersek’in en büyük şehri ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir